Skip to Content

فرماندارمیبد:

کارگران غیربومی تا اطلاع ثانوی از مراجعه به محل کار پرهیز کنند


فرماندارمیبد در جلسه بررسی پروتکل‌های بهداشتی در شهرک‌های صنعتی شهرستان در جهت حفظ سلامت کارگران گفت: رعایت بهداشت در واحدهای صنعتی و حفظ سلامت کارگران در قطع زنجیره بیماری کرونا مهم است.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح تصریح کرد: کارگران غیربومی که در واحدهای صنعتی مشغول بودند و در حال حاضر در مرخصی به سرمی برند برای قطع زنجیره کرونا، تا اطلاع ثانوی از مراجعه به محل کار پرهیز کنند.

فلاح گفت: واحدهای صنعتی موظف به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی هستند و باید برای حفظ سلامت کارگران، محیط کار کارگران را در شرکت‌ها از بدو ورود تا زمان خروج کاملاً ضدعفونی و استریلیزه کنند.

وی افزود: واحدهای تولیدی و صنعتی همچنین موظف هستند در کنار حفظ قرارداد با شرکت‌های مینی‌بوس‌رانی به کارگران اعلام کنند؛ حتی‌الامکان از وسیله نقلیه خود برای حضور در محل کار استفاده کنند.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: بازرگانی‌های کاشی و سرامیک هم برای قطع زنجیره کرونا، ارتباط حضوری خود با خارج از شهرستان خصوصاً جهت فروش را به حداقل برسانند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.