Skip to Content

+عکس

کارگاه آموزش مراقبتهای دهان و دندان و فلورایدتراپی برگزار شد


کارگاه دوروزه آموزش مراقبتهای دهان و دندان و فلورایدتراپی با حضور مراقبین سلامت، کارشناسان مبارزه، بورزان و کلیه پرسنل پرستاری و بهیاری برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میبد، در راستای طرح تحول سلامت دهان و دندان و واگذاری ارائه خدمات سطح یک به مراقبین سلامت، کارگاه تئوری و عملی آموزش مراقبتهای دهان و دندان و فلوراید تراپی در دو روز در محل سالن اجتماعات مرکز شماره یک شهری میبد با حضور مراقبین سلامت، کارشناسان مبارزه، بورزان و کلیه پرسنل پرستاریو بهیاری برگزار شد.

در این کارگاه دکتر کمال یزدی به آموزش ساختار دهان و دندان، بیماریهای دهان و دندان و لثه و راههای پیشگیری و کنترل پوسیدگی و نحوه فلورایدتراپی پرداخت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.