کارگاه آموزشی دانشنامه ازدواج در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentکارگاه آموزشی دانشنامه ازدواج با حضور مشاورین مدارس در محل نمایشگاه خانواده موفق در مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از بام میبد،  در این کارگاه آموزشی با حضور فاطمه گلمحمدی کارشناس پیشگیری از آسیبهای اجتماعی سازمان بهزیستی استان یزد به بحث پیرامون موضوعاتی در ارتباط با معیارهای انتخاب همسر ، انجام خطاهای فاحش هنگام ازدواج و اهمیت آموزشهای پیش از ازدواج پرداخته شد.

کارشناس پیشگیری از آسیبهای اجتماعی سازمان بهزیستی استان یزد در این نشست آموزشی با اشاره به اینکه ساعات آموزش در طرح دانشنامه ازدواج حدود ۲۰ ساعت است ، بیان کرد: در این کارگاه های آموزشی که برگزار می شود به مواردی چون ، ضرورت آموزش پیش از ازدواج ، چگونگی آشنایی زوجین که پیش از ازدواج اتفاق می افتد ، نکاتی که باید در زمان آشنایی در نظر داشت ، طریقه خواستگاری ، فرهنگهای دو خانواده ، نامزدی ، عقد ، عسق و سال اول زندگی ، پرداخته می شود.

شایان ذکر است ، با توجه به اهمیت آموزش های پیش از ازدواج ، این کارگاه آموزشی در طی روزهای برگزاری نمایشگاه خانواده موفق صبح و عصر هر روزه با تدریس مشاورین برگزار شده و مورد استقبال نیز قرار گرفته است و انتظار آن نیز می رود که خانواده ها با حضور بیشتر خودشان در این کارگاه های آموزشی که به صورت رایگان و با گذاشتن وقت و انجام هماهنگی هایی جهت برگزاری ، اجرا می شود در جهت پیشگیری از مشکلات بعد از ازدواج و کاهش طلاق در سطح شهرستان حضور بیشتری داشته باشند.

گفتنی مراسم اختتامیه نمایشگاه خانواده موفق امروز بعد از نماز مغرب و عشا در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در محل مصلی آیت الله اعرافی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.