Skip to Content

گزارش تصویری/

کاروان کمک های مردمی شهرستان میبد به جبهه مقاومت و مدافعان حرم اعزام شد


اولین کاروان کمک های مردم شهیدپرور شهرستان میبد به جبهه مقاومت و مدافعان حرم در سوریه اعزام شد.

به گزارش میبد خبر، اولین مرحله از کمک‌های غیرنقدی مردم این شهرستان که تاکنون برای پشتیبانی از جبهه مقاومت‌اسلامی و مدافعان‌حرم جمع‌آوری شده بود، به سوریه ارسال شد.

با درخواستی که از سوی جبهه مقاومت در سوریه مبنی بر ارسال مواد غذایی داده شد ملت شریف و شهیدپرور شهرستان میبد مواد غذایی درخواست شده شامل:حلوا ارده ، حاجی بادام، ماکارونی،شیرینی نان برنجی را تهیه و به پایگاهها و نواحی مقاومت بسیج تحویل نمودند.

این محموله از طرف مردم محلات فیروزآباد، شهیدیه، یخدان، جمعی از صنتعگران میبد و خیرین محلات جمع اوری شده است.

لازم به ذکر است که اولین کاروان هدایای مردم شهیدپرور شهرستان میبد به مدافعان حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) پس از اقامه نماز جمعه این هفته به سوریه اعزام شد.

مردم شهیدپرور شهرستان میبد می‌توانند کمک‌های خود به جبهه مقاومت  و مدافعان حرم در سوریه را از طریق پایگاهها و نواحی مقاومت بسیج ارسال نمایند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.