Skip to Content

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس؛

کارمندان و کارگران در یزد ۸۶ میلیارد تومان مالیات پرداخت می‌کنند


نماینده مردم تفت و میبد در مجلس گفت: کارمندان و کارگران در یزد ۸۶ میلیارد مالیات پرداخت می‌کنند‌ ‌ولی مشاغل و مغازه‌‌های استان در مجموع ۳۲ میلیارد تومان مالیات دارند.

به گزارش میبد خبر، کمال دهقانی فیروزآبادی عصر امروز در نشست مجمع نمایندگان استان یزد با مسئولان فرهنگی استان اظهار داشت: ضعف‌ها و مشکلاتی که در راه فعالیت‌های فرهنگی در یزد وجود دارد باید شناسایی شود.

وی به انعکاس مراسم‌های عزاداری توسط شبکه تابان اشاره کرد و گفت: مراسم‌های عزاداری یزد یک اقدام عظیم و با شکوه است که انعکاس آن به جامعه از طریق رسانه‌ها اهمیت بسیار بالایی دارد.

دهقانی افزود: در کشور یک ضعف فرهنگی وجود دارد که معمولا عادت کردیم پول بگیریم ولی به موقع پرداخت مالیات با کراهت اقدام به آن می‌کنیم.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس با اشاره به اینکه رفع این مشکل نیازمند کار فرهنگی است، گفت: کارمندان و کارگران در یزد ۸۶ میلیارد مالیات می‌دهند ولی مشاغل و مغازه‌‌های استان در مجموع ۳۲ میلیارد تومان مالیات دارند.

وی تاکید کرد: اداراتی که در زمینه فرهنگ وظیفه دارند باید سعی کنند که از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری خود برای فرهنگ‌سازی مالیات در جامعه استفاده کنند.

دهقانی خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از درآمدهای کشور مربوط به مالیات است و طبیعی است که اگر همه مردم مالیاتهای خود را به صورت کامل پرداخت کنند، ادارات هم با اعتبار بهتر خدمات متنوع‌تری ارائه می‌کنند.

انتهای پیام/

تسنیم
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.