Skip to Content

فرماندار میبد در بازدید از مجموعه ورزشی کارگران

کارفرمایان به مسائل ورزشی کارگران بیشتر توجه کنند


فرماندار میبد به همراه جمعی از مسوولین شهرستان میبد از مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران میبد بازدید کرد.

به گزارش میبد خبر؛ فرماندار میبد که در معیت رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس مجموعه ورزشی کارگران میبد به همراه شهردار، رئیس شورای شهر، رئیس شرکت عمران شهرک صنعتی جهان آباد میبد، رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال میبد به منظور بازدید از پنجمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد به این مجموعه مراجعه نموده بود، از سایت مجموعه ورزشی کارگران میبد و فضای بیرونی منتهی به این مجموعه نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات موجود در این محدوده قرار گرفت.

فلاح با اشاره به پتانسیل خوب این محدوده جهت تبدیل شدن به پارک کنارگذر، خواستار توجه ویژه شهرداری میبد جهت ساماندهی فضای سبز و احداث امکانات تفریحی نظیر آلاچیق، آب نما و وسایل تفریحی در این محوطه شد.

فرماندار میبد در ادامه این بازدید با اشاره به احداث مجموعه ورزشی کارگران در میبد، خواستار توجه بیشتر کارفرمایان به مسائل ورزشی کارگران و مشارکت جهت رونق بخشی هرچه بیشتر به این مجموعه شد.

لازم به ذکر است در این بازدید حضار نیز به ارائه نقطه نظرات خود جهت ساماندهی محوطه ورودی مجموعه ورزشی کارگران میبد پرداختند و شهردار نیز قول مساعد داد جهت آسفالت و ساماندهی فضای سبز محوطه اقدام گردد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.