Skip to Content


کاتساف هم یزدیه؛ میخوای بهش افتخار کنی؟!


کمی دقت کن جاسم جان. ملاک هواداری‌‌هامون باید منطقی باشه؛ هم عقلانی باشه هم شرعی. واقعا هواداری آتشین امثال شما از رئیس دولت اصلاحات چه مبنای قابل قبولی داره؟!

عکس رئیس دولت اصلاحات رو که زده بودند رو  جلد نشریه  دانشگاهشون،  بهم نشون داد و در حالی که خیلی ذوق زده بود گفت: واقعا افتخار ما یزدیهاست؛ حیف که بعضی ها قدرش رو نمیدونند؛ حتی عکسش رو هم نمیتونند ببینند.

گفتم جاسم جان! اینقدر تند نرو عزیزم؛ چرا مثل خیلی از همفکرانت عادت کرده‌ای که زود جوگیر بشی.

-نه حیران جان! من اصلا کی جوگیر شدم؟ چه برسه به این که زود هم باشه!

+ خب باباجون! همین که چشم بسته هرکی همشهری ات است رو افتخار می دونی، نشون میده که زود جوگیر میشی. اگه اینطور باشه که خیلی چیزها جابجا میشه. مثلا پس باید به کاتساف هم افتخار کنی!

-کاتساف دیگه کیه؟ اصلاح طلبه یا اصولگرا؟!

+تو دیگه کی هستی! رئیس جمهور سابق اسرائیله و لابد باید به اون هم افتخار کنی چون او هم اصالتا یزدیه.

-نه بابا. بین این رئیس جمهور تا اون رئیس جمهور خیلی تفاوت هست. این یکی هشت سال رئیس‌جمهور کشورمون بوده؛ سید هم هست، و الی آخر.

+ پس قبول داری که صرف هم‌شهری بودن دلیل خوب بودن کسی نمی‌شه.

-بستگی داره کی باشه. اگه رئیس جمهور اسرائیل باشه به درد نمی‌خوره.

+ کمی دقت کن جاسم جان. ملاک هواداری‌‌هامون باید منطقی باشه؛ هم عقلانی باشه هم شرعی. واقعا هواداری آتشین امثال شما از رئیس دولت اصلاحات چه مبنای قابل قبولی داره؟!

-ای حیران جان! تو هم گیر دادی ها. بنده خدا هشت سال رئیس جمهور بوده ها.

+اصلا هشتصدسال رئیس جمهور باشه. اینها که به خودی خود فایده‌ای نداره. اگر کسی در دوران مسئولیتش در مقابل دشمنان دین و ملتش ایستاده باشه و امید دشمنان را ناامید کرده باشه، یک دنیا ارزش داره؛ اما اگر در اون دوران، به واسطه رویکرد دولت و برخی وزراش بیشترین هجمه ها به دین و انقلاب انجام شده باشه، دیگه باید زارزار گریه کرد؛ نه این‌که به صرف هم‌استانی بودن، بر همه این‌ها چشم بست و ... .

-سخت نگیر رفیق! اونها هرچی بوده گذشته. اصلا من سنّم خیلی به اون دوران قد نمیده. مهم اینه که بعد از ریاست جمهوری در خدمت نظام بوده.

+جل الخالق! جاسم جان برو یه کم بیشتر تحقیق کن. یعنی چی در خدمت نظام بوده؟! اینقدر شواهد منفی هست که نگو. فقط عجالتا بیا این خبرروزنامه رو بخون و درباره‌اش فکر کن. ببین سردار نقدی گفته «ما نباید به کسی که از پادشاه بحرین و عربستان آدمکش پول گرفته ولو اینکه روحانی، سید و رئیس جمهور بوده باشد، افتخار کنیم زیرا یزد افتخاراتی مانند شهید صدوقی و آیت‌الله خاتمی دارد.»

-عجب!

+عجب نداره عزیزم. مشکل شماها اینه که خیلی اهل تحقیق و بررسی نیستید و بیشتر درگیر هیجانات سطحی هستید. حالا من اصرار ندارم یکدفعه متحول بشی. فقط خواهشا برو یک کمی درباره این سرنخی که سردار نقدی داده، تامل و تحقیق کن. نقدی در سطحی نیست که چنین ادعای بزرگی رو مطرح کنه بدون سند. قطعا سند و مدرک داره که به راحتی اعلام می‌کنه. امیدوارم کمی واقع بین تر بشی.




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.