Skip to Content

دانلود نرم افزار اندرویدی به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه؛

چهل حدیث از حضرت فاطمه زهرا (س)


این نرم افزار شامل 40 حدیث و روایت از حضرت فاطمه (س) با موضوعات گوناگون مانند نتیجه صلوات؛ حجاب فاطمه؛ ثواب انگشتر عقیق؛ شیعه علی در قیامت؛ رنج خانه داری؛ سستی در نماز و زمان استجابت دعا است.

یزد رسا، به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها نرم افزار «چهل حدیث فاطمی» را به شما معرفی می کنیم. این نرم افزار اندروید شامل 40 حدیث و روایت از حضرت فاطمه (س) با موضوعات گوناگون مانند بدترین امت؛ نتیجه صلوات؛ حجاب فاطمه؛ ثواب انگشتر عقیق؛ زنان دوزخی؛ شیعه علی در قیامت؛ رنج خانه داری؛ زیان بخل؛ سحرخیزی؛ سستی در نماز و زمان استجابت دعا است.

 

چهل حدیث فاطمی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.