Skip to Content

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در گفتگو با میبدخبر:


زارع کمالی اعلام کرد: سپاه الغدیر استان یزد برای همراهی با کادر درمان و مبارزه با کرونا چهار نقاهتگاه در شهرستانهای میبد، اردکان و دو نقاهتگاه در مرکز استان یزد دایر کرده است.

سرهنگ حسین زارع کمالی در حاشیه بازدید از نقاهتگاه سپاه در میبد در مصاحبه با خبرنگار میبدخبر، با تشکر از کادر درمان و بسیجیان فعال در مقدم مبارزه با کرونا گفت: یکی از ماموریت های سپاه در بحث درمان بیماران کرونا ایجاد نقاهتگاه برای جداسازی بیماران بود که خوشبختانه در میبد با کمک مردم و مسئولین امکانات و زیرساخت های خوبی آماده شد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اعلام کرد: سپاه الغدیر استان یزد برای همراهی با کادر درمان و مبارزه با کرونا چهار نقاهتگاه در شهرستانهای میبد، اردکان و دو نقاهتگاه در مرکز استان یزد دایر کرده است.

وی تاکید کرد: انشاالله با عنایت و لطف خداوند منان نیروهای سپاه و بسیج برای مبارزه با این بیماری منحوس در خدمت مردم عزیز و بزرگوار می مانند و با ارائه خدمات خوب و مناسب همه بیماران و آسیب دیدگان را به آغوش گرم خانواده های خود باز می گرداند.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.