Skip to Content

به همت ناحیه مقاومت بسیج میبد؛


به همت ناحیه مقاومت بسیج میبد چهارمین محموله کمک های مردم نوعدوست میبد برای سیل زدگان خوزستان ارسال می شود.

به گزارش میبد خبر، کمک های مردمی میبد با تجمیع در قرارگاه مرکزی خدمات رسانی ناحیه مقاومت بسیج میبد در مکان سالن ورزشی بسیج سازندگی جنب بیمارستان امام صادق(ع) میبد، به مناطق سیل زده ارسال می شود.

کمک های ویژه ای که در محموله چهارم ارسال می شود، بخشی از کمک های مردمی، بخشی از کمک اصناف میبد و بخشی نیز از کمک های کارمندان بیمارستان امام صادق(ع) میبد می باشد.

مردم شریف میبد همچنان که همیشه به کمک مردم مصیبت دیده مناطق مختلف کشور شتافته اند، بازم هم برای کمک به مردم سیل زده، پیشگام هستند.

این کمک ها از طرف مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان، سپاه میبد و قرارگاه مرکزی کمک رسانی جمع آوری می شود.

گفتنی است مردم نوع دوست میبد می توانند کمک های خود را به قرارگاه مرکزی بسیج جهت ساماندهی و ارسال به مناطق سیل زده کشور به بسیج سازندگی این شهرستان واقع در خیابان پشت بیمارستان امام صادق(ع) (خیابان پارک بهاران) بدهند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.