Skip to Contentپنجمین یادواره سرداران و 450 شهید شهرستان میبد اسفند ماه سال جاری همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در محل مصلی ایت الله اعرافی برگزار خواهد شد.

به گزارش میبد خبر، این جلسه که با ریاست معاون فرماندار و دبیری ناحیه مقاومت بسیج میبد و با حضور مسئولین و دبیران کمیته های 8 گانه و دیگر مسئولین شهرستان  در سالن فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه مصوبات کمیته های 8 گانه مورد بررسی قرار گرفت  و مقرر گردید کمیته ها  نسبت به زمانبندی  و اجرایی نمودن مصوبات جلسات تخصصی تشکیل و نتیجه را در جلسه پنجمن ستاد که دو هفته اینده برگزار خواهد شد ارائه نمایند. 
همچنین در این جلسه پیشنهاداتی در خصوص  سخنرانان و  برنامه های اجرایی در جلاسیه اصلی مورد بررسی قرار گرفت .  
سید محسن فلاح معاون فرماندار با تشکر از برنامه های خوب واثر بخشی که در کمیته ها مصوب گردیده خواستار پیگیری  و  کیفیت بخشی  برنامه و اطلاع رسانی مناسب به قشر مخاطب گردید. 
سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد ضمن تشکر از تلاش و همت تمامی مسولین کمیته ها و دبیران ،متذکر گردید که اصل یادواره و برنامه های جنبی ان با حضور خانواده شهدا ، مردم ،  گروههای فرهنگی و اجتماعی و هیات مذهبی  به ویژه جوانان  شهرستان شکل میگیرد و از انها خواست در اجرای برنامه های  مقدماتی و اصلی از تمامی ظرفیت های شهرستان استفاده گردد. 
پنجمین یادواره سرداران و 450 شهید شهرستان میبد صبح پنجشنبه  12 اسفند ماه  سال جاری همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در محل مصلی ایت الله اعرافی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/احرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

یکی از مراجع تقلید با اشاره به بالا بودن میزان تعطیلات در کشور گفت: کشورهای پیشرفته چنین تعطیلاتی ندارند و یکی از مشکلات مملکت و حوزه‌های علمیه این تعطیلات است.
تصاویر ساواک از شهدا و مجروحین «دهم فروردین 57» در یزد منتشر شد
در حال حاضر گران ترین نرخ حمل خودرو با قطار متعلق به مسیر اهواز- مشهد با قیمت ۲۳۵ هزار تومان و ارزان ترین نرخ این جابه جایی در مسیر تهران- یزد با نرخ ۹۱ هزار تومان است.