Skip to Content


چند نکته درباره سارقین و مخلان امنیت میبد


بنظر می رسد اولین خواسته مردم میبد در این مرحله همان خواسته و بیان آیت الله اعرافی در نماز جمعه گذشته یعنی مجازات حداکثری برای مخلان امنیت شهر -البته بموقع و هرچه سریعتر- باشد...

بنا بر این گزارش، پایگاه خبری "میبدخبر" برخود لازم میداند تشکر و قدردانی ویژه ای از واحدهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی میبد بخصوص نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، اداره اطلاعات، نیروهای مردمی که در قالب گشتهای بسیج و دیگر برنامه ها حضور بسیار موثری داشتند و نیز شورای تامین شهرستان در اقدامات قابل تحسین آنها برای بازگشت امنیت به شهر داشته باشد.

اکنون پس از دستگیری معدود سارقانی که با تهدید اقدام به تجاوز به عنف کرده بودند و بازجویی هایی که دادگستری شهرستان در این زمینه انجام خواهد داد بنظر می رسد اولین خواسته مردم میبد در این مرحله همان خواسته و بیان آیت الله اعرافی در نماز جمعه گذشته یعنی مجازات حداکثری برای مخلان امنیت شهر -البته بموقع و هرچه سریعتر- باشد.

لازم است همشهریان محترم در ایجاد آرامش شهری و رعایت خونسردی خود نهایت تلاش خود را بکار گیرند تا این موضوع بدست مجریان قانون به خوبی به پایان برسد.

همچنین آنچه میتواند به شایعات کوچه محلی و منتشر شده در شبکه های موبایلی پایان دهد گزارش مبسوط مقامات قضایی شهرستان از روند اجرای احکام و درنظر گرفتن حداکثر مجازات برای سارقین می باشد. همچنین لازم بنظر می رسد تا مسئولین شهرستان نیز اکنون با تجربه ای از وقوع بحران حاد امنیتی، علاوه بر ارائه راهکارهای لازم به مردم جهت تامین امنیت، نهایت تلاش خود را در دفع آسیبهای بالقوه همچون اجرای طرح هزار چشم بیدار بکار گیرد.

در پایان "میبدخبر" ضمن تسلیت به خانواده محترم برجسته فیروزآبادی در فوت پدر آسیب دیده این خانواده که صبح امروز پس از بستری مدت زیادی در بیمارستان یزد رخ داد، از خداوند متعال صبری جزیل را برای ایشان مسالت دارد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.