Skip to Content

حجت الاسلام طائب در بزرگداشت 9 دی یزد:

چشم طمع دشمن به انتخابات خبرگان/فتنه بزرگ تر از فتنه 88 در پیش رو است


رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: با بیان اینکه فتنه برزگ تر از فتنه 88 در پیش رو است و چشم طمع دشمنان برانتخابات خبرگان رهبری است تا با تسلط بر خبرگان و فشار بر رهبری اهداف خود را پیش ببرند گفت: هیچ فتنه ای ظهور نخواهد کرد مگر در سایه غفلت، لذا باید با مطالعه و تولید علم هوشیار بود.

به گزارش میبدخبر به نقل از یزد رسا، رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار، صبح امروز در یادمان حماسه 9 دی در مسجد روضه محمدی یزد و با حضور جمعی از مسئولان، فرماندهان و مردم دارالعباده برگزار شد؛ این حماسه را تجدید میثاق مردم با ولایت دانست و گفت: مردم انقلاب اسلامی به خوبی از کم و کیف فتنه 88 آگاهی دارند ولی آنچه که امروز باید به آن پرداخته شود و رهبر معظم انقلاب نیز به آن اشاره کردند در دو جهت اشاعه پیدا می کند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب ادامه داد: در ابتدا باید دانست که فتنه 88 مردم را واکسینه بصیرتی کرد؛ به نحوی که امروز، مردم جهان بصیرت زایی و بصیرت افزایی را از ملت ایران مطالبه می کنند.

وی با بیان اینکه فتنه برزگ تر از فتنه 88 در پیش رو است و چشم طمع دشمنان برانتخابات خبرگان رهبری است تا با تسلط بر خبرگان و فشار بر رهبری اهداف خود را پیش ببرند گفت: هیچ فتنه ای ظهور نخواهد کرد مگر در سایه غفلت، لذا باید با مطالعه و تولید علم هوشیار بود و این ابهام را بهانه ای برای پیشرفت و کسب قدرت روز افزونی قرار داد تا ملت بصیر و ناجی ایران را از این پیچ حساس و سرنوشت ساز تاریخ، به سلامت عبور دهد.

این استاد حوزه و دانشگاه جنگ امروز سوریه را جنگ جهانی سوم اما آرام دانست که ملت ایران با تکیه به خداوند و با اطاعت از فرامین ولایت فقیه توانسته است تمام نقشه های دشمن را نقش برآب کرده و هرروز او را به پرتگاه نزدیک تر کند؛ لذا دشمن توجه و تمرکز خود را به کار بسته است تا عقبه این جبهه قدرتمند یعنی ملت ایران را با اجرای پروژه نفوذ به انحراف بکشاند و به رویاهای برباد رفته خود جامه عمل بپوشاند.

حجت الاسلام طائب ضمن عاشورایی خواندن زمان حاضر، کسانی را که چشم به بخشش و لطف کد خدا که همان شیطان بزرگ است دارند و راه نجات را در دستان او می بینند همانند آن هایی دانست که به دلیل فرمان عبیدالله بن زیاد از حمایت هانی دست کشیده و مسلم را رها کردند.

وی ادامه داد: آن هایی که با امید چرخش سانتریفیوژها همراه با چرخش چرخ اقتصاد با شیطان بزرگ آمریکا دست دادند بدانند حاصلی جز برباد دادن زحمات ملت ایران برداشت نخواهند کرد؛ هرچند نتیجه آن را با تغییر شدید قیمت نفت و کارشکنی های متعدد آن ها دیده اند.

این پژوهشگر برجسته جهان اسلام وعده های آمریکا را پوچ دانست و ضمن ضروری دانستن تلاش برای افزایش قدرت کشور در همه زمینه ها اذعان کرد: کسانی که با مستکبرترین  و دولت های جهان و قاتلان مردم دنیا بر سر میز مذاکره نشسته بدانند، دانش هسته ای و توانایی ساخت و بهره وری، در آن است که دشمن را به هراس می اندازد؛ وگرنه جهانیان خوب می دانند که در مکتب انقلاب اسلامی هیچگاه به دنبال ساخت سلاح هسته ای نبوده و آن را حرام می داند.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار بیان کرد: سید حسن خمینی چشم از دهان برخی که نیتی جز ولایت فقیه دارند بردارد و در دهان کسانی که اورا علامه خواندند بزند، چرا که خوب می داند مقام علامه چیست و او در این مقام نیست.

طائب خطاب به نوه امام خمینی(ره) گفت: با حرکات و اعمال ناآگاهانه، آبروی معمار کبیر انقلاب را نبرده و بیش از پیش در راستای حفظ دستاوردهای بینان‌گذار انقلاب تلاش کنید.

رئیس قرارگاه عمار انتخاب مقام معظم رهبری توسط امام خمینی(ره) را مهمترین نشانه‌های حقانیت، قدرت و صلاحیت رهبر انقلاب به‌عنوان رهبری نظام اسلامی ایران عنوان کرد.

وی اظهار داشت: بصیرت‌افزایی در انتخابات، مدیریت جامعه اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه از جمله ضروری‌ترین امور سیاسی، دینی و الهی عصر امروز است.

وی با اشاره به تسلط رهبری بر تمام عرصه های کشور گفت: اگر در زمان سید احمد خمینی کسی بحث نظارت مجلس خبرگان بر رهبری را مطرح می کردند؛ می دیدند که چگونه فرزند خمینی بر آن ها نهیب می زدند، چرا که علم رهبر انقلاب از مجلس خبرگان بالا تر است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.