Skip to Content

بر اثر بی احتیاطی؛

چشمه غربال بیز مهریز قربانگاه دانش آموز 11 ساله میبدی شد


رییس آتش نشانی مهریز گفت: یک دانش آموز پسر 11 ساله میبدی بخاطر سهل انگاری و آشنا نبودن به شنا در چشمه غربالبیز غرق شد و تلاش غواص و نیروهای امداد و نجات آتش نشانی برای نجات جان این دانش آموز کارساز نشد.

به گزارش یزد رسا، سید ابوالفضل حسینی منش گفت: یک دانش آموز پسر 11 ساله میبدی بخاطر سهل انگاری و آشنا نبودن به شنا در چشمه غربالبیز غرق شد و تلاش غواص و نیروهای امداد و نجات آتش نشانی برای نجات جان این دانش آموز کارساز نشد.

رییس آتش نشانی مهریز ادامه داد: پیکر متوفی به نام امیر شه بخشی 11 ساله به بیمارستان مهریز و سپس به پزشکی قانونی یزد منتقل شد.

وی اظهار کرد: برای جلوگیری از وقوع اینگونه حوادث ناگوار در غربال بیز باید نسبت به فنس کشی دور دریاچه و همچنین ممنوعه کردن منطقه برای شنا اقدام کرد.

این مسوول در مصاحبه با ایرنا خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی چند سال گذشته مشابه این حادثه تلخ در غربالبیز اتفاق نیفتاده و امید است با نظارت بیشتر و همچنین انجام برخی امور جلو حوادث احتمالی در آینده گرفته شود.

چشمه غربالبیز مهریز از مناطق ییلاقی استان یزد که در 10 کیلومتری این شهرستان قرار دارد و در طول سال و فصل بهار میزبان مسافران است.

مهریز 50 هزار نفری در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.