Skip to Content

معاون عمرانی فرماندارمیبد:

پیگیر ساخت بیمارستان دوم درمیبد هستیم


فرزین خادمی گفت: برای افزایش ظرفیت‌های ارائه خدمات درمانی در شهرستان میبد و رفاه حال مراجعین، پیگیر ساخت بیمارستان دوم شهرستان هستیم که امیدواریم در آینده شاهد تحقق این برنامه باشیم.

به گزارش میبدخبر، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد در جلسه کمیته بحران از تدوین تفاهم‌نامه همکاری جامع ادارات خبر داد و گفت: این تفاهم‌نامه دربرگیرنده شرح وظایف هریک از ادارات است و با اجرای آن شاهد هم‌افزایی بین ادارات در امور خواهیم بود.

 فرزین خادمی افزود: برای افزایش ظرفیت‌های ارائه خدمات درمانی در شهرستان میبد و رفاه حال مراجعین، پیگیر ساخت بیمارستان دوم شهرستان هستیم که امیدواریم در آینده شاهد تحقق این برنامه باشیم.

 

دکتر حسن جان فدا مدیر گروه واحد مدیریت و کاهش خطر و بلایای دانشگاه علوم پزشکی یزد هم بر شناسایی مخاطرات و تهیه نقشه خطر شهرستان میبد گفت: با توجه به اینکه بیمارستان امام جعفر صادق (ع) به‌عنوان تنها مرکز درمانی است باید در شرایط اضطراری و هماهنگی بین بخشی از ظرفیت‌های خیرین استفاده کند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.