Skip to Content

فرمانداری میبد خبرداد؛


فرماندار میبد گفت : در سال 98 اتمام پروژه های نیمه تمام سال گذشته و تعریف 20 پروژه جدید، همچنین تسهیل گری امور مرتبط با صنعت و تولید در دستور کار ادارات شهرستان میبد قرار گرفت.

به گزارش میبد خبر، فرماندار میبد در خصوص پیگیری پروژه های نیمه تمام و پروژه های جدید در میبد بیان داشت: در سال گذشته حدود 35 پروژه برای اجرا اولویت بندی شد، که نزدیک به 60 درصد آنها اجرایی، عملیلتی و به اتمام رسید، که می توان گفت که این موضوع یک  اتفاق خوب و میمونی بود که با عنایت امام جمعه میبد ، پیگیری های نماینده مردم شهرستان و همکاری مسئولین در ادارات و فرمانداری در سال گذشته اتفاق افتاد.

حسین فلاح با اشاره به سال رونق تولید تصریح کرد: در سال جدید نارسایی ها و کمبود ها در حوزه صنعت ، تکمیل پروژه های نیمه تمام و همچنین یک سری  پروژه های میراث فرهنگی از طریق اعتبارات استانی ، ملی و شهرستانی به طور مطلوب دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.