Skip to Content

همزمان با ایام فاطمیه؛

پیکر مطهر شهید گمنام در دانشکده علوم قرآنی میبد آرام گرفت+ تصاویر


مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک شهید گمنام با حضور پروشور مردم و دانشجویان در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در آستانه شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور پرشور و گسترده مردم میبد، دانشجویان و جمعی از مسئولین تشییع و در دانشکده علوم قرآنی میبد به خاک سپرده شد.

این شهید گمنام که روز پنج شنبه 26 بهمن ماه با استقبال گرم و پر شور مردم شهیدپرور وارد میبد شد که پس از ادای احترام مردم و مراسم وداع صبح امروز بر روی دستان مردم انقلابی میبد تشییع و به خاک سپرده شد.

این شهید گمنام فرزند روح الله  ۱۸ ساله و در عملیات رمضان به فیض شهادت نائل آمده بود.

امروز همه آمدند تا با شهدا و امام شهدا بیعت کنند و بگویند راه آنها هرگز فراموش نمی شود و عطر شهدا همواره در شهرها امیدبخش خانواده شهدا و دیگران خواهد شد تا در صیانت از انقلاب دچار رخوت نشوند و مسیر ارزشمند شهدا را از یاد نبرند.

مردم شهید پرور میبد از مقابل ساختمان قدیم سپاه در خیابان امام خمینی(ره) مسیر شش کیلومتری  تا دانشکده علوم قرآنی واقع در بفروئیه را با تشییع باشکوه شهید گمنام، بار دیگر با لاله های فاطمی تجدید بیعت کردند.

پس از ادای احترام  و اقامه نماز توسط حجت الاسلام اعرافی امام جمعه موقت میبد پیکر مطهر این شهید در صحن دانشکده علوم قرآنی آرام گرفت.

برپایی ایستگاه صلواتی در مسیر تشییع برای پذیرایی از مردم، حضور پر شور خانواده ها در مسیر تشییع، استقبال دانشجویان و استادان از شهدا، نصب پلاکارد دل نوشته ها برای انعکاس پیام های دانشجویان در مراسم تشییع، از حاشیه های جذاب مراسم امروز بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.