Skip to Content

همزمان با ایام فاطمیه؛


مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک شهید گمنام با حضور پروشور مردم و دانشجویان در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در آستانه شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور پرشور و گسترده مردم میبد، دانشجویان و جمعی از مسئولین تشییع و در دانشکده علوم قرآنی میبد به خاک سپرده شد.

این شهید گمنام که روز پنج شنبه 26 بهمن ماه با استقبال گرم و پر شور مردم شهیدپرور وارد میبد شد که پس از ادای احترام مردم و مراسم وداع صبح امروز بر روی دستان مردم انقلابی میبد تشییع و به خاک سپرده شد.

این شهید گمنام فرزند روح الله  ۱۸ ساله و در عملیات رمضان به فیض شهادت نائل آمده بود.

امروز همه آمدند تا با شهدا و امام شهدا بیعت کنند و بگویند راه آنها هرگز فراموش نمی شود و عطر شهدا همواره در شهرها امیدبخش خانواده شهدا و دیگران خواهد شد تا در صیانت از انقلاب دچار رخوت نشوند و مسیر ارزشمند شهدا را از یاد نبرند.

مردم شهید پرور میبد از مقابل ساختمان قدیم سپاه در خیابان امام خمینی(ره) مسیر شش کیلومتری  تا دانشکده علوم قرآنی واقع در بفروئیه را با تشییع باشکوه شهید گمنام، بار دیگر با لاله های فاطمی تجدید بیعت کردند.

پس از ادای احترام  و اقامه نماز توسط حجت الاسلام اعرافی امام جمعه موقت میبد پیکر مطهر این شهید در صحن دانشکده علوم قرآنی آرام گرفت.

برپایی ایستگاه صلواتی در مسیر تشییع برای پذیرایی از مردم، حضور پر شور خانواده ها در مسیر تشییع، استقبال دانشجویان و استادان از شهدا، نصب پلاکارد دل نوشته ها برای انعکاس پیام های دانشجویان در مراسم تشییع، از حاشیه های جذاب مراسم امروز بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.