Skip to Content


پیام مهم آیت الله اعرافی درپی ناامنی‌های اخیر شهرستان میبد


درپی نا امنیهای اخیر شهرستان میبد و استمرار پاره ای از موارد هراس انگیز و نگرانی های شهروندان عزیز ، آیت الله اعرافی در پیامی خواستار برخورد قاطعانه دستگاه های امنیتی و قضایی شد.

به گزارش میبد آدینه ، متن پیام امام جمعه میبد به این شرح است:

بسمه تعالی

نگرانی بحق شهروندان عزیز باید نگرانی مسوولان و همگان و موجب تلاش مضاعف برای کشف و برخورد قاطعانه دستگاه های امنیتی و قضایی شود.

مسوولان محترم پیگیری های جدی داشته اند و جای تقدیر دارد اما استمرار پاره ای از موارد هراس انگیز ، همکاری همه دستگاهها و مردم و جوانان عزیز از یک سو و احساس مسئولیت بیشتر و جدی تر مسوولان سیاسی و امنیتی و قضایی استان را از سوی دیگر ضروری و فوری می سازد.

امیدوارم مسوولان استان بصورت فوری و جدی اقدام و نگرانی ها را رفع نمایند ، البته باید مردم عزیز بر مراقبت های خویش بیافزایند و رسانه ها از بزرگنمایی و هراس افکنی پرهیز کنند و دستگاه ها را در انجام ماموریت های خود یاری رسانند.

در آستانه راهپیمایی بیست و دوم بهمن و دو انتخابات مهم نیاز به هوشمندی و بصیرت و امنیت بیش از هر زمان احساس می شود و همه باید در این مسیر نهایت همکاری و مشارکت بعمل آورند.

یک جهان سپاس

علیرضا اعرافی

شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.