Skip to Content


پیام مشترک امام‌جمعه، فرماندار، شهردار، فرماندهی پادگان نبی اکرم (ص)و رئیس آموزش‌وپرورش در پی اهدای اعضای بدن نوجوان میبدی


در پی اهدای اعضای بدن نوجوان میبدی امام‌جمعه، فرماندار، شهردار، فرماندهی پادگان نبی اکرم(ص) و رئیس آموزش‌وپرورش این شهرستان پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد متن این پیام به این شرح است:

خانواده محترم و معزز مرحوم ابوالفضل پور غلامی

ضمن تسلیت مصیبت درگذشت جوان برومندتان {مرحوم ابوالفضل پور غلامی }، بدین‌وسیله از حرکت معنوی و ارزشمندتان در اهدای اعضای بدن وی تقدیر و تشکر می‌گردد.

بی‌شک این عمل خیرخواهانه شما که نشان از روح بزرگ و بشردوستتان دارد؛ موجبات تسلی روح و آمرزش آن مرحوم و تحسین جامعه هست. تسلیم شما در برابر تقدیر الهی و رضایت بر این عمل انسانی، علاوه بر اجر معنوی سبب رضایت خداوند متعال و استمرار حیات در وجود افراد دیگر است.

امیدواریم این روش پسندیده شما در جامعه به‌عنوان یک فرهنگ الهی و انسانی موردعنایت و اهتمام قرار گیرد.

از حضرت حق برایتان سلامتی، بهروزی روزافزون و برکت در زندگی را آرزومندیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.