پیام فرمانده سپاه میبد بمناسبت روز خبرنگار - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content۱۷مرداد در تقویم پرافتخار کشور عزیزمان به نام زنان و مردان تلاشگری مزین گشته است که با عشق و علاقه ، حقیقت‌طلبی و انعکاس واقعیات را سرلوحه کاری خود قرار داده‌اند؛ خبرنگارانی که هدفشان تنها آگاهی و اطلاع رسانی صادقانه می باشد.

به گزارش "میبد خبر"؛ سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد بمناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کردند که بدین شرح است:

به نام او که به قلم سوگند یاد کند

۱۷مرداد در تقویم پرافتخار کشور عزیزمان به نام زنان و مردان تلاشگری مزین گشته است که با عشق و علاقه ، حقیقت‌طلبی و انعکاس واقعیات را سرلوحه کاری خود قرار داده‌اند؛ خبرنگارانی که هدفشان تنها آگاهی و اطلاع رسانی صادقانه می باشد.

۱۷مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده بهانه ای است تا زحمات و تلاش های شبانه روزی و بی وقفه عزیزان اصحاب رسانه که عاشقانه و صادقانه در عرصه اطلاع رسانی خدمت می کنند و موجبات روشنی افکار عمومی را فراهم می  کنند گرامی بداریم.

اینجانب روز خبرنگار را به همه خبرنگاران گرامی و اصحاب رسانه خصوصاً خبرنگاران فعال بسیجی تبریک گفته و برایشان آرزوی توفیق روزافزون دارم.

و من الله التوفیق

سرهنگ امیر فلاح

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.