Skip to Content


پیام فرماندار میبد به مناسبت برگزاری انتخابات


فرماندار میبد به مناسبت حضور باشکوه مردم میبد در انتخابات مجلس دهم پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

ملت ایران که از آغاز انقلاب با تأسی از امام و ولایت‌فقیه و رهبری زیر پرچم ائمه معصومین و حکومت اسلام ناب محمدی همواره چشم جهانیان را به این الگوی جدید در جهان معاصر خیره کرده‌اند؛ بار دیگر با حضور حماسه سیاسی خود، نام بلندآوازه ایران اسلامی را در عالم طنین‌افکن کردند و به دشمنان نظام و انقلاب نشان دادند که در مسیر انقلاب و ولایت هرگز به دشمنان اجازه دخالت در امور کشورشان را نمی‌دهند.

این‌جانب به‌عنوان خدمتگزاری کوچک از حضور یکپارچه و افتخارآفرین و حماسی مردم شریف میبد در پای صندوق‌های رأی را که از اولین لحظات آغاز رأی‌گیری از پیر و جوان و زن و مرد در شعبه‌های اخذ رأی حاضر شدند و برای پایداری نظام و انقلاب رأی داند تقدیر و تشکر می‌کنم.

از تلاش‌های اعضای هیئت اجرایی، هیئت نظارت شورای نگهبان، بازرسی، اعضای شعب اخذ رأی، بخشداران، شهرداران، مسئول، دبیر و اعضای کمیته ستاد انتخابات شهرستان، اصحاب رسانه و اعضای شورای تأمین که در برگزاری انتخابات سالم تلاش کردند قدردانی و تشکر می‌کنم.

همچنین از همه نامزدها و هواداران این دوره از انتخابات حوزه تفت و میبد که در طول زمان‌بندی تبلیغات در سطح شهر، ضوابط و قوانین انتخابات را با سعه‌صدر رعایت کردند تشکر می‌کنم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.