Skip to Content


پیام فرماندار میبد به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر


همزمان با دوازدهم بهمن سالروز ورود حضرت امام راحل به میهن اسلامی، فرماندار میبد پیامی صادر کرد.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد؛ حسین فلاح فرماندارمیبد در این پیام آورده است:

ایام‌الله دهه مبارک فجر و آغاز بهار انقلاب یادآور پیروزی و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی است.

این انقلاب که برگرفته از خط نورانی انبیا و اولیا و به دست مبارک معمار کبیر انقلاب اسلامی در ایران پایه‌گذاری شد علاوه بر اینکه به استقلال و آزادی ملت ایران منجر شد؛ جهان را متحول و ملت‌ها را علیه استکبار خبیث بیدار کرد.

انقلابی که هرچند در میانه راه با انواع توطئه‌ها و جنگ و تهدید و تحریم دشمنان علیه این ملت همراه شد اما باتدبیر مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای بعد از امام خمینی (ره) و بصیرت و آگاهی مردم و تلاش و خدمتگزاری مسئولین، از همه این سختی‌ها عبور کرد و امروز بعد از یک دهه تحریم و تهدید دشمنان، مسئله هسته‌ای‌ ایران اسلامی با تلاش دولت و ملت و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای‌ و بر جام به فرجام و نتیجه رسید.

بنابراین ملت ایران نشان داد که تنها راه سعادت و کمال، ایستادگی و مقاومت است و امروز در آستانه سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران یک‌بار دیگر در عرصه‌های بین‌المللی و جهانی از آزمون بزرگ سرافراز بیرون آمد.

این‌جانب به‌عنوان خدمتگزار کوچک در نظام اسلامی، ایام‌الله دهه مبارک فجر را به ملت شریف و همیشه درصحنه میبد تبریک می‌گویم و از همه اقشار ملت دعوت می‌کنم تا با حضور باشکوه و حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عزت و اقتدار انقلاب اسلامی را به رخ دشمنان بکشند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.