Skip to Contentخبر درگذشت سردار رشید اسلام مرحوم حاج حبیب برزگری که از چهره‌های درخشان در عرصه‌های ایثار و مجاهدت و خدمت بود؛ دل‌ها را غمگین و چشم‌ها را گریان و اشک‌آلود کرد.

به گزارش میبدخبر، فرماندارمیبد در پی درگذشت مرحوم حاج حبیب برزگری پیام تسلیت صادرکرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون

درحالی‌که بعد از یک سال تلاش و کوشش و عبور از ده‌ها سختی و دشواری، پا به سال جدید گذاشته و آغاز یک حرکتی دیگر در راستای خدمت به مردم عزیز را در سر می‌پروراندیم؛ و دلمان گرم، انسان‌های وارسته و انقلابی بود که در این مسیر خدمت همراه ما هستند؛ با فاجعه بزرگ شیوع بیماری کرونا در سراسر عالم، کشور، استان و شهرمان مواجه شدیم که شیرینی یک سال تلاش و کوشش را بر کام همه ما تلخ کرد؛ و روزبه‌روز با گرفتن جان‌عزیزان ما، زندگی را بر ما سخت کرد.

خبر درگذشت سردار رشید اسلام مرحوم حاج حبیب برزگری که از چهره‌های درخشان در عرصه‌های ایثار و مجاهدت و خدمت بود؛ دل‌ها را غمگین و چشم‌ها را گریان و اشک‌آلود کرد.

شخصیتی که باوجود جراحت‌های 8 سال دفاع مقدس در وجودش، زمان برایش معنا نداشت و با سعه‌صدر و صداقت و درستی و خلوص و پاکی همواره در خدمت به مردم در کنار مسئولین شهر به‌ویژه همراه آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه شهر و فرمانداری تا آخرین لحظه کوشید.

اکنون‌که این یار دیرین و خستگی‌ناپذیر را از دست دادیم؛ یاد و نامش همیشه در ذهن و ضمیر ما زنده خواهد ماند.

این‌جانب این مصیبت جانکاه را به همسر و فرزندان و همه بازماندگان ایشان و همچنین حضرت آیت ا... اعرافی تسلیت عرض نموده و برای ایشان از مظهر خداوند متعال اجر و پاداشی بزرگ مسئلت می‌دارم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.