Skip to Content


پیام شیخ زکزکی به آیت الله اعرافی


رهبر شیعیان نیجریه در پیامی از سخنان و اقدامات آیت الله اراکی و ‌آیت الله اعرافی در حمایت از شیعیان این کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از خبرگزاری رسا: محمد امین رییس موسسه شهدای جنبش اسلامی نیجریه که از نزدیکان شیخ ابراهیم زکزکی بیان داشت: پس از بازگشت از ایران با شیخ زکزکی تماس گرفتم و خبر همدلی و همدردی مردم ایران با شیعیان نیجریه و همچنین تلاش آنان برای آزادی وی را دادم.

وی افزود: شیخ زکزکی از این مساله خوشحال شدند و فرمودند: «به عزیزان ما در ایران مخصوصا در قم و بالاخص دو بزرگوار آیت الله اراکی و آیت الله اعرافی سلام برسانید. آیت الله اراکی درباره مظلومیت ما زحمتهای فراوان می کشند، و آیت الله اعرافی در خطبه های نمازجمعه‎شان مارا یاد می کنند».

انتهای پیام/.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.