Skip to Content


پیام تقدیر و تشکر نماینده منتخب مردم میبد و تفت


نماینده منتخب مردم میبد و تفت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از مردم، نامزدهای انتخاباتی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش "میبدما"، متن پیام دکتر کمال دهقانی به این شرح است:

بسمه تعالی

مردم شریف حوزه انتخابیه شهرستان‌های تفت و میبد

سلام و درود بیکران به شما که در راستای تحقق همدلی و هم زبانی دولت و ملت، گام دوم را مدبرانه و با امید، استوارتر از قبل برداشتید و با لبیک به مقام عظمای ولایت، با حضور حداکثری خود و خلق حماسه ای دیگر در جهت اثبات جلوه‌های مردم سالاری دینی به جهانیان، شرایط را برای تحقق رونق اقتصادی مهیا ساخته و تصویری روشن از شکوفایی آینده ی شهر، استان و میهن عزیزمان ایران را به نمایش گذاشتید.

ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و با احترام وقدردانی از سایر نامزدهای محترم، اکنون که موفق به کسب اعتماد شما مردم عزیز شده ام، به خود می‌بالم و به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه تفت و میبد، با بینش و مشی اعتدال، همکاری و همراهی تمام جریانات سیاسی را خواستارم. باشد که از فردا رقابت‌ها جای خود را به رفاقت داده یکدل و هم زبان، بیش از پیش با یکدیگر مهربان باشیم.

رجاء واثق دارم که با استعانت از خدای بزرگ و با عنایت به موقعیت به وجود آمده در پسا برجام، برمشکلات و تنگناهای اقتصادی، معیشتی و اجتماعی موجود پیروز خواهیم شد.

بر خود لازم می‌دانم که از تمام اهالی تفت و میبد، از هر قشر و از هر گروه و با هر تفکر، به عنوان ولی نعمتان خود، صمیمانه سپاسگزاری نمایم و تا زمانی که به عنوان وکیل شما در مجلس شورای اسلامی‌فعالیت می‌کنم، خود را متعهد می‌دانم که جز در راه خدمتگزاری قدمی‌برندارم.

در پایان از عزیزان بلند همت شورای نگهبان، استانداری یزد، فرمانداری‌های میبد و تفت و تمامی‌مسئولان محترمی‌که امنیت و آرامش برگزاری این انتخابات را تامین نموده و زمینه ساز حضور حداکثری مردم گردیدند، صمیمانه تشکر و قدر دانی می‌کنم.

همتم بدرقه ی راه کن ای طائر قدس
که درازاست ره مقصد و من نوسفرم

خدمتگزار و ارادتمند شما – کمال دهقانی فیروز آبادی
هشتم اسفند ۱۳۹۴
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.