Skip to Contentآیت الله اعرافی در پیامی از اقدام جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد در برگزاری مراسم یادبود کودک افغانستانی تجلیل کرد.

به گزارش میبد خبر، آیت الله اعرافی در پیامی از ابتکار جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان میبد جهت برگزاری مراسم باشکوه یادبود کودک مظلوم افغانستانی تجلیل کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
 
انا لله و انا الیه راجعون 
این اقدام انسانی و اسلامی بویژه بخاطر ابراز احساسات و همدردی با کودکی عزیز از ملت غیور و مظلوم افغانستان بسیار ستودنی و شایسته تقدیر و تحسین است، به خانواده محترم آن کودک  عزیز تسلیت و تعزیت عرض می کنم و برای آنان شکیبایی و پاداش نیک الهی مسالت دارم ،شایسته است مسئولان ذی ربط با عنایت بیشتر زمینه تکرار این گونه حوادث تلخ و ناگوار را مرتفع سازند.
 
والسلام علیکم
علیرضا اعرافی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.