Skip to Contentسرهنگ پاسدار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پیامی درگذشت حاج حبیب برزگری رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

به گزارش میبدخبر، سرهنگ رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پیامی درگذشت حاج حبیب برزگری رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:
در کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم رزمنده و پیشکسوت جبهه های حق علیه باطل، حاج حبیب برزگری رخت از دیارفانی بسته و همنشین همرزمان و برادر شهیدش گردیده است.
 
استان یزد در دوران دفاع مقدس اولین حضور خود در جبهه های جنوب را با اعزام 23 رزمنده تجربه کرد که این رزمنده والامقام جزو آن اولین ها بود و از آن رزمندگان در طول دفاع مقدس تنها 9 نفر بازمانده بودند که با پر گشودن این جانباز فداکار، تعداد بازماندگان اولین های استان یزد در اعزام به جبهه های جنوب به 8 نفر رسید.
 
وی که از بنیانگذاران سپاه میبد و از چهره‌های سرشناس در عرصه‌های ایثار و مجاهدت و خدمت بود ان‌شاالله در پیشگاه پروردگار خود با دستان پر و کارنامه ای درخشان حاضر می شود و یاد و نامش همیشه در ذهن و ضمیر مردم به ویژه مردم میبد زنده خواهد ماند.
 
امروز که همچنان داغ عزیزانی چون سردار حاج قاسم سلیمانی بر دلهایمان تازه است، این مصیب را نیز به خانواده محترم و بازماندگان ایشان و همچنین محضر آیت الله اعرافی رییس حوزه های علمیه کشور و امام جمعه محترم میبد و همچنین مردم ولایتمدار میبد تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان صبر و اجر بزرگ مسئلت دارم.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.