Skip to Contentسرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد در پیامی درگذشت پیشکسوت فرهنگی، کاسب خوشنام و اولین کتابفروش میبد را تسلیت گفت.

به گزارش میبد خبر، متن پیام هادی زارع‌مهرجردی به این شرح است:

خانواده محترم حسابی

مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هـستی و یگانه راز جاودانگی اوست.

اینجانب درگذشت پیشکسوت فرهنگی شهرمان مرحوم محمدرضا حسابی را خدمت شما و همچنین اصحاب فرهنگ و هنر و مردم شریف شهرستان میبد تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای بازماندگان صبری جمیل و علو درجات را برای آن فقید مسئلت دارم.

هادی زارع – سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.