Skip to Content


پیام تسلیت آیت الله اعرافی به مناسبت درگذشت مادر شهید کریم کارگر


درپی درگذشت مادر شهید کریم کارگر ، آیت الله اعرافی امام جمعه محترم میبد پیام تسلیت صادر کرد

درپی درگذشت مادر شهید کریم کارگر ، آیت الله اعرافی امام جمعه محترم میبد پیام تسلیت صادر کرد / در بخشی از این پیام آمده است " از خداوند متعال صبر و اجر برای آن بیت فضیلت و شهادت و جانبازی و ذکر اهل بیت علیهم السلام ، خواستارم"

به گزارش میبد خبر به نقل از میبد آدینه ، متن پیام ایشان به این شرح است :

بسمه تعالی

درگذشت مادر شهید کریم کارگر را به فرزندان و باقی ماندگان آن مرحومه تسلیت می گویم و از خداوند متعال صبر و اجر برای آن بیت فضیلت و شهادت و جانبازی و ذکر اهل بیت علیهم السلام ، خواستارم.

علیرضا اعرافی

لازم به ذکر است مرحومه مغفوره حاجیه ربابه رضایی مادر شهید والامقام کریم کارگر، روز دوشنبه 1 اردیبهشت ماه 1394، پس از عمری زندگی زینب گونه، به دیدار حق شتافت و مراسم سوم آن مادر شهید نیز عصر روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۰۲/۲۴ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در مسجد چهارده معصوم(ع) شهیدیه برگزار می گردد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.