Skip to Content


پیام تبریک رییس شورای شهرستان میبد بمناسبت روز خبرنگار


رییس شورای شهرستان میبد در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، این روز را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت.

به گزارش "میبدخبر"؛ عزیز الله داورپور ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد سالگرد شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، جایگاه خبرنگاران و دیگر فعالان عرصه رسانه و اطلاع رسانی را در تحقق اهداف کشور مهم برشمرد.
داورپور در ادامه آورده است فرصت مغتنمی است به عنوان یکی از خادمین مردم در شورای شهرستان میبد مراتب تقدیر و تشکر خود و همکارانم را از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران که با رعایت اخلاق رسانه ای در انعکاس واقعی خبرها تلاش فراوان داشتند و آزادی و آزادگی و پایبندی به ارزش‌ها را زینت بخش اهداف مقدس خود نموده اند، اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را به گرمی می فشارم. امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.