Skip to Content


پیام آیت الله اعرافی امام جمعه میبد در تشییع دو شهید گمنام


شهیدان و شهدای گمنام که در آسمان معروفند چراغ های فروزانی برای هدایت جامعه به سوی ارزش های الهی و معنویند، جوانان باید شهیدان را الگو قرار دهند و راه پرافتخار آنان با صلابت و قدرت بپیمایند.

میبدخبر؛


بسم الله الرحمن الرحیم
ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون

در سالروز شهادت مروج مذهب جعفری حضرت امام جعفرصادق(ع) استان درالعلم و دارالعباده یزد و شهر ندوشن به عطر شهدا معطر شد. شهادت دروازه های بهشت جاویدان را بر روی شهید و پنجره های رهایی و سعادت را بر روی ملت ها می گشاید. شهادت کلید گنج های نهان و رمز پیروزی های آشکار است. شهیدان سرافراز راه پرسعادت شهادت را پرافتخار و سبکبال پیمودند. شهیدان و شهدای گمنام که در آسمان معروفند چراغ های فروزانی برای هدایت جامعه به سوی ارزش های الهی و معنویند. جوانان باید شهیدان را الگو قرار دهند و راه پرافتخار آنان با صلابت و قدرت بپیمایند. اینجانب با عرض تسلیت سالروز شهادت حضرت امام جعفرصادق (ع) و خوش آمدگویی به شهیدان عزیز درود و رضوان الهی را به روان پاک این شهیدان و امام راحل و همه شهیدان انقلاب و دفاع مقدس و مدافع حرم و جبهه مقاومت می فرستم و ازهمه کسانی که در تشییع پیکر پاک و نورانی این عزیزان شرکت کرده اند صمیمانه قدردانی می نمایم و همه مردم را به بزرگداشت یاد و خاطره این شهیدان فرا می خوانم.

والسلام علیکم و رحمه الله برکاته
علیرضا اعرافی ۸/۵/۹۵
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.