Skip to Contentرئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان میبد در پیامی روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش میبد خبر، متن پیام هادی زارع رئیس اداره ارشاد اسلامی میبد به شرح ذیل است:

١٧ مرداد روز پاسداشت یاد و نام و خاطره شهید صارمی و دیگر شهدای عرصه خبر و اطلاع رسانی است.

مسئولیت خبرنگار آگاهی بخشی به جامعه است، او در قبال باورها و اعتقادات مردم، منافع ملی، اخلاق جامعه و توسعه فرهنگی جامعه، مسئول است و این مهم، راه رسیدن به تعالی را در حرفه ارزشمند اطلاع رسانی برای او هموار می‏ سازد.

شهرستان میبد با دارا بودن ۷ نشریه مکتوب به نامهای: هفته نامه نارین، هفته نامه میبد، هفته نامه پالیز، هفته نامه میبد نوین، ماهنامه استقلال، ماهنامه حائر و ماهنامه عصر میبد رتبه خوبی در استان یزد دارد. همچنین ۹ پایگاه خبری دارای مجوز در این شهرستان فعالیت می کنند و ۲۵ خبرنگار در عرصه اطلاع رسانی در حال خدمت می باشند.

این روز فرصتی است گرانبها و مهم  برای پاسداشت مقام فرهیختگانی که در راه اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه گام بر می دارند. بی شک مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و  آرمان‌های این انقلاب جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.

 روز خبرنگار مبارک

هادی زارع

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.