Skip to Content


پيام تبريك سايت “میبدخبر” به نماينده منتخب شهرستانهای میبد و تفت


از امروز دکتر دهقانی هم نماینده این ۲۷ هزار رای دهنده به او و هم نماینده بقیه افرادی که به ایشان رای ندادند می‌باشد و از آن سو تمام کسانی که به او رای هم نداده‌اند باید تا جایی که ممکن است وی را در ایفای وظایف نمایندگی یاری رسانند.

ضمن تقدیر و تشکر از حضور چشم گیر و گسترده مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان های میبد و تفت  که با شرکت گسترده خود در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی  به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و مشت محکمی به دهان بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند،ضمن تبریک به نماینده منتخب مردم جناب آقای دکتر کمال دهقانی امیدواریم ایشان با توکل بر خداوند و با استطاعت از حضرت ولی عصر (عج)  و با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی در راه پیشرفت و آبادانی شهر و کشور عزیزمان تلاش کرده و در راه خدمت رسانی به مردم که به فرموده معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) ‘ولی نعمتان انقلابند' از هیچ کوششی دریغ نکنند، موفقیت روز افزون این عزیز را در عرصه خدمت به مردم از خداوند مسئلت داریم.

سایت "میبدخبر" متواضعانه و خالصانه از تمامی گروهها و جریانات سیاسی و سایر كانديداهاي محترم دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي درخواست دارد که با حمایت همه جانبه از نماينده منتخب، برای برآورده شدن مطالبات به حق مردم شهرستان میبد و تفت، همت کنند ما نیز به نوبه خود از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و رسالت رسانه ای خویش که همانا زمینه سازی جهت تعجیل در ظهور حضرت بقیه الله الاعظم میباشد به درستی ادامه خواهیم داد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.