Skip to Content

با نویسندگی سیدجواد امامی میبدی؛


پویانمایی “قصه بابا” جایزه اول جشنواره فانوس را کسب کرد.

به گزارش میبد خبر، پویانمایی "قصه بابا" با موضوع خانواده شهدای مدافع حرم به نویسندگی سیدجواد امامی میبدی و کارگردانی عبدالامیر سبیعی، توانست جایزه بهترین اثر پویانمایی جشنواره را یه خود اختصاص دهد.

جشنواره فانوس، اولین جشنواره تولیدات هنری و سینمایی بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس است که در روزهای ۲۰ تا۲۲ تیرماه در ساری برگزار گردید.

از نکات جالب توجه جشنواره، حضور پدر شهید باغبانی، شهید مستندساز مدافع حرم، در مراسم اختتامیه بود. گفتنی است سید جواد امامی میبدی در یک مرکز رسانه ای، و پیش از شهادت هادی باغبانی با وی همکاری مشترک داشته است.

لازم به ذکر است، "قصه بابا" یک اثر نه دقیقه ای می باشد که ساخت آن حدود چهارماه طول کشید.  اعضای تیم سازنده را، سید جواد امامی نویسنده؛ عبدالامیر سبیعی کارگردان؛ محمدرضا سلیمیان انیماتور؛ اسماعیل زینلی ست آپ کاراکتر؛ محسن زمانپور مدل سازی و رندرینگ؛ امین برزگری جلوه های ویژه؛ عزیزالله وافی صداگذاری و تولید این اثر به سفارش مرکز هنرهای رقومی (دیجیتال) بسیج بوده است.
استان یزد با ۲۱ اثر در این جشنواره شرکت داشت که پانزده اثر به مرحله نهایی مسابقه راه یافتند و از این نظر بعد از اصفهان در جایگاه دوم ایستاد و در مجموع، استان یزد از جهت کمی و کیفی جزء چهار استان برتر کشور شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.