Skip to Contentکارگاه آموزشی « اصول ساخت اینفوگرافیک و شیوه های نوین تولید محتوا» به همت خانه مطبوعات یزد برگزار می شود.

به گزارش میبدخبر، کارگاه آموزشی « اصول ساخت اینفوگرافیک و شیوه های نوین تولید محتوا» به همت خانه مطبوعات یزد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار می شود.

این کارگاه با حضور حمیدرضا خاتونی، مدرس برتر کشوری و در قالب دبیرخانه چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات در یزد برگزار می شود.

لازم به ذکر است زمان برگزاری این کارگاه پنجشنبه ١٥ آذر است که علاقمندان می توانند جهت ثبت نام با تماس با خانه مطبوعات یزد  ٣٦٢٦٨٣١٣ ثبت نام کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.