Skip to Content

در نیمه اول اسفند سال جاری

پنجمین یادواره شهدا "ولایت‌مداران بصیر" در میبد برگزار خواهد شد


معاون فرماندارمیبد در جلسه‌ای با تأکید بر حفظ ارزش‌های شهدا و 8 سال دفاع مقدس از برگزاری پنجمین یادواره 420 سردار و شهید شهرستان میبد در نیمه اول اسفندماه خبر داد.

به گزارش میبد خبربه نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ معاون فرماندارمیبد گفت: نام و یاد شهدا در جامعه مایه افتخار، امید، پویایی، روحیه بسیجی و انقلابی و فتح قله‌های بلند و ایستادگی در برابر استکبار است.

سید محسن فلاح افزود: بنابراین پنجمین یادواره سرداران و شهدا میبد که در اسفندماه و در مصلی آیت‌الله اعرافی برگزار خواهد شد آثار و برکات معنوی و انقلابی فراوانی را برای شهر به ارمغان خواهد آورد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد هم با اشاره به دلاور مردی‌های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس گفت: روح وحدت و یکپارچگی و داشتن هدفی والا شهدا ما را به این‌همه عظمت و سربلندی رساند.
در این جلسه اعضای ستاد و کمیته‌ها مشخص و مقرر شد هرکدام از کمیته‌های هشتگانه اجرایی، ایثارگران ورزش و جوانان، اطلاع‌رسانی و تبلیغات، کمیته فرهنگی، بانوان، پشتیبانی و ایمنی ظرف یک هفته تشکیل جلسه و مصوبات خود را به دبیرخانه ستاد ارسال کنند.
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.