Skip to Content

با انجام 8 بازی:

پنجمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد آغاز شد


پنجمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد، گرامیداشت هفته کارگر با انجام 8 بازی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش میبد خبر، کار و رفاه اجتماعی میبد: پنجمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد، گرامیداشت هفته کارگر عصر دیروز با حضور 20 تیم در پنج گروه چهار تیمی در محل مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان آغاز شد.

ابراهیم زینل پور، رئیس مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران میبد در این باره گفت: این مسابقات به منظور تقویت روحیه نشاط و شادابی و افزایش بهره وری در بین کارگران شهرستان برگزار شد و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد. 

وی افزود: در روز نخست این مسابقات هشت تیم از شرکت های کاشی نگین، صدراسرام، سهیل، مریم، گلچین، کیمیاسرام، احسان و شرکت کاشی نازسرام به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان روز نخست، تیمهای کاشی صدراسرام، مریم الف و احسان به پیروزی رسیدند و تیم های کاشی گلچین و کیمیاسرام نیز به نتیجه 2-2 دست یافتند.

رئیس مجموعه ورزشی تفریحی کارگران میبد خاطر نشان کرد: روز دوم این مسابقات عصر امروز از ساعت 17 با بازی تیمهای کاشی ارچین و یاس سرام میبد آغاز می شود و به ترتیب تیم های کاشی خیام و ماهان سرام، کاشی باستان الف و رباط و تیم کاشی یاقوت و مریم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.