Skip to Content


پنجشنبه بازار میبد ساماندهی می شود


به منظور ساماندهی پنجشنبه بازار خدیجه خاتون(س) جلسه ای با حضور فلاح معاون فرماندار در محل فرمانداری میبد تشکیل شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان میبد، در ابتدای این جلسه فلاح توضیحات مبسوطی در خصوص مسائل و مشکلات و همچنین وضعیت آستانه مقدسه خدیجه خاتون بیان داشت.

 فلاح همچنین از اقدامات خوبی که تاکنون در زمینه ساماندهی صورت گرفته شده تقدیر نمود.

در این جلسه مواردی از جمله جلوگیری از استقرار ماشین های سنگین در این مکان، جلوگیری از حضور فروشندگان غیر ایرانی، بررسی موضوع سدمعبر توسط شهرداری، دادگستری و نیروی انتظامی از محل درمانگاه خفتان تا سه راه معلم، بررسی تابلوهای یکطرفه بودن خیابان طالقانی، بررسی فلسفه پنج شنبه بازار توسط اداره صنعت، معدن و تجارت و اوقاف، ارائه کارت پلیس افتخاری برای برقراری نظم به افراد واجد شرایط، مشخص شدن جایگاه فروش ماکیان و یکطرفه شدن مسیر میدان لاله به طرف میدان ابوالفضل در روزهای پنجشنبه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مواردی نیز تصویب شد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.