Skip to Content

مسئول جایگاه سوخت بفروئیه


پنجمین پمپ بنزین میبد پس از مدت ها در ایام الله دهه فجر افتتاح می شود.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، مشهدی مسئول جایگاه بفروئیه نیز در گفتگو با میبدما گفت: بعد از تغییر شهردار و در دوره جدید شورای شهر، بیشترین همکاری را برای رفع موانع و افتتاح این جایگاه انجام دادند.

مشهدی اظهار داشت: به خواست خدا امروز بنزین این جایگاه تخلیه و به ما تحویل می شود و می توانیم در ایام الله دهه فجر و طی روزهای اینده شاهد افتتاح و راه اندازی آن باشیم.

وی با بیان این نکته که عدم راه اندازی این جایگاه به خاطر وجود برخی از اختلافات، ما را شرمنده مردم کرد، ادامه داد: از شهردار و اعضای شورای شهر این دوره بسیار متشکرم که همه انرژی خود را برای راه اندازی این جایگاه سوخت، انجام دادند.

مسئول پمپ بنزین بفروئیه در انتها گفت: میزان بنزینی که قرار است در اولین بارگیری تحویل شود، ۳۲۰۰۰ لیتر بنزین معمولی و ۱۵۰۰۰ لیتر بنزین سوپر می باشد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.