Skip to Content


پلمپ یک واحد بسته بندی کالای بهداشتی غیر مجاز در میبد+تصاویر


یک واحد تولیدی غیر مجاز که اقدام به استفاده از ضایعات واحدهای تولیدی دیگر در بسته بندی پوشک بچه و عرضه آنها به بازار می کرد توسط واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت میبد شناسایی و پلمپ شد

به گزارش "میبدخبر"مهندس حیدری کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت میبد در این گزارش بیان داشت: جعلی بودن شماره های برچسب، استفاده از ضایعات تولیدی یک شرکت بسته بندی دیگر و غیر مجاز و غیر بهداشتی بودن این محصولات از دلایل پلمپ این واحد می باشد.

وی افزود: در این رابطه یک فقره پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع قضایی شهرستان گزارش شد.

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت میبد بیان داشت: از مردم شریف و ارجنمد میبد تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه مواردی از تخلف بهداشتی مراتب را به سامانه اطلاع رسانی 1490 و یا شماره تماس 32333012 گزارش نمایند.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.333333333333333 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.