Skip to Contentمعاون فرماندار میبدگفت: با اصنافی که از تصمیمات و دستورات شورای تامین تخطی کرده اند، ضمن پلمپ به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

به گزارش میبدخبر، سیدبهروز موسوی با اشاره به اجرای طرح تغییر ساعات کار اصناف ضروری شهرستان تصریح کرد: هر واحد صنفی به غیر از اصناف ضروری نظیر مواد غذایی، سوپرمارکت، هایپر و میوه فروشی که بر خلاف تصمیمات شورای تامین شهرستان طی شب گذشته فعالیت داشته است، پلمپ خواهد شد.

وی افزود: بزرگوارانی که در میدان عمل حضور ندارند و شرایط بحرانی شهرستان، رنج و غم بیماران کرونا و فشار روحی و جسمی کادر درمان بیمارستان را درک نمیکنند، قضاوت نادرستی از زحمتکشان این عرصه و مجموعه تصمیم گیری شهرستان دارند.

معاون فرماندار در پایان گفت: سلامت شهروندان و تلاش برای قطع زنجیره انتقال ویروس، مبنای همه تصمیمات شهرستان است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.