Skip to Content

فرمانده انتظامی میبد خبر داد:

پلمب 20 واحد صنفی متخلف در میبد


فرمانده انتظامی میبد گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این شهرستان 20 واحد صنفی متخلف را پلمب کردند.

به گزارش میبد خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس استان یزد، سیدمحمدطاهر موسوی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح بازدید از صنوف مختلف در شهرستان میبد به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح، ماموران پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی از مغازه‌های مختلف بازدید به عمل آوردند که در نتیجه 20 واحد صنفی متخلف پلمب شد.

موسوی، تخلفات اصلی این واحدهای صنفی را شامل نداشتن پرونده کسب، رعایت نکردن ضوابط انتظامی و... برشمرد و افزود: اجرای طرح‌های مشابه در دستور کار پلیس قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد خاطرنشان کرد: در این دوره از بازدیدها، آموزش‌های لازم در زمینه رعایت نکات انتظامی نیز به صنوف ارائه شد.

انتهای پیام/اح
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.