Skip to Contentمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد در گشت مشترک با اتاق انصاف، صنعت معدن و مرکز بهداشت در سطح شهر، صنوف مختلف را زیر ذره بین نظارت و بازرسی قرار داد.

به گزارش میبدخبر، سید بهروز موسوی با بیان اینکه اکثر واحد‌های صنفی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده بودند، افزود: حدود ۴۰ درصد صنوف هم مسائل بهداشتی را رعایت نکرده بودند.

وی با بیان اینکه سلامت مردم خط قرمز ماست، گفت: در این بازرسی ۱۶ باب مغازه که با عدم رعایت دستورات مسئولین بهداشتی، سلامت مردم را تهدید می‌کردند، پلمب شدند  و پرونده متخلفین برای رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شد.
معاون سیاسی امنیتی فرماندار میبد افزود :  تا قطع کامل زنجیره کرونا، تشدیدنظارت‌ها بر واحد‌های صنفی و فاصله گذاری اجتماعی در میبد همچنان به قوت خود باقی است و با کسانی که سلامت مردم را به خطر بیاندازند، برخورد می‌شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.