Skip to Contentمعاون سیاسی امنیتی فرماندار میبد گفت: واحد‌های صنفی در صورت تخطی از قانون پلمپ می‌شوند.

به گزارش میبد خبر، موسوی در نشست ستاد مقابله با کرونا که با حضور اصناف برگزار شد بر اجرای مصوبات شورای تامین و تشدید نظارت بر بازار تاکید کرد.

وی با بیان اینکه سلامت مردم خط قرمز ماست تصریح کرد: پلیس اماکن فرماندهی انتظامی، تعزیرات حکومتی و مرکز بهداشت باید به صورت مستمر بر تعطیلی واحد‌های صنفی نظارت و واحد‌هایی که از مصوبات شورای تامین و سلامت تخطی کرده باشند را پلمپ نمایند.
معاون سیاسی امنیتی فرماندار میبد گفت: شهرستان میبد در زمینه پیشگیری از ابتلا به کرونا، بسیار دقیق عمل کرده است و در این راستا تعطیلی صنوف و عدم تردد غیرضرور مردم درسطح شهر، کمک بزرگی به قطع زنجیره انتقال این ویروس است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.