Skip to Content

همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛


همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور مسئولان شهرستان میبد،ندوشن و بفروئیه پروژه گاز رسانی به روستاهای سورک و هفتهر میبد به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت توزیع گاز استان گفت: برای اجرای این پروژه 36 میلیارد  ریال هزینه شده است.
 
فلاح افزود: این پروژه شامل 44 کیلومتر خط توزیع، 13 کیلومتر خط فلزی تغذیه، یک ایستگاه تقلیل فشارتی بی اس است که 150 علمک هم نصب‌ شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: جای مباهات و افتخار است که امروز تمام جمعیت شهری و همه 21 شهر استان از نعمت گاز برخوردار شدند و جمعیت شهری گاز استان صد درصد شد.
 
مدیرعامل شرکت توزیع گاز استان گفت: در بخش روستاها از 542 روستای استان واجدالشرایط 370 روستا از نعمت گاز برخوردار شدند و 90 روستای دیگر آماده واگذاری به پیمانکار است.
 
فلاح تصریح کرد: درمجموع جمعیت روستایی تحت پوشش گاز استان 84 درصد است و از طرفی 96 درصد جمعیت کل استان امروز از نعمت گاز برخوردارند که استان یزد اخیراً در زمره استان‌های سبز کشور به‌حساب می‌آید.
 
کمال دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: هم اکنون چند هزار واحد صنعتی فعال در استان یزد وجود دارد که هزاران نفر در آنجا مشغول فعالیت هستند ودر حدود 5 هزار واحد صنعتی در استان مجوزتاسیس گرفته اند که هزار و 500 از این واحدها بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند در حالیکه 40 سال پیش مردم مجبور بودند برای کار به خارج استان و حتی خارج از کشور هم بروند و در سخت ترین شرایط هم کار کنند.
 
حسین فلاح فرماندارمیبد هم در این مراسم گفت: یکی از آثار و برکات انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا خدمت‌رسانی به روستاهاست.
 
فلاح افزود: امروز با تأمین زیرساخت‌های آب و برق، مخابرات و جاده و گاز، مهاجرت به روستاها را شاهد هستیم که روزبه‌روز زمینه اشتغال جوانان در روستاها و رونق کسب‌وکار و اقتصاد در مناطق روستایی بیشتر می‌شود.
 
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.