Skip to Content

فرماندارمیبد در بازدید از پروژه‌های ندوشن:

پروژه مرکز خدمات درمانی ندوشن در دهه فجر بهره‌برداری می‌شود


فرماندارمیبد با حضور در بخش ندوشن از سه پروژه مرکز خدمات درمانی، فاضلاب شهری و استخر ورزشی این شهر بازدید کرد.

به گزارش میبدخبر، مرکز خدمات درمانی ندوشن که از سال 96 درزیربنای هزار و 800 متر شامل آزمایشگاه، اورژانس و بیمارستان آغازشده است در حال حاضر بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

فرماندارمیبد گفت: برای این پروژه یک میلیارد تومان اعتبار دولتی گذاشته‌شده است و برای تکمیل آن حدود سه میلیارد تومان نیاز است که به‌صورت مشارکتی دولتی و خیری در حال احداث است و در دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

حسین فلاح افزود: فاضلاب شهری ندوشن هم که به طول 28 کیلومتر از سال 97 شروع‌شده است؛ لوله‌گذاری 26 کیلومتر آن اجرایی شده است و نیاز به اصلاح و مرمت و روکش آسفالت دارد.

فلاح در خصوص احداث استخر ورزشی ندوشن هم گفت: این پروژه ورزشی هم که به‌صورت خیری آغازشده است از پروژه‌های ارزشمند در حوزه ورزش است که به‌خوبی در حال انجام است.

انتهای پیام/
احسان دست برآورده
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.