Skip to Content

با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان؛


فرماندار میبد از اختصاص مبلغ یک‌ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل پروژه استخر دانش‌آموزی به آموزش‌‌وپرورش شهرستان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح درخصوص تأمین اعتبار پروژه استخر دانش‌آموزی شهرستان میبد اظهار داشت: در دیدار امروز با معاون وزیر آموزش‌‌وپرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس  با توجه به نیاز‌های آموزش‌‌و پرورش شهرستان و نگاه وِیژه خیرین در زمینه احداث آموزشگاه‌ها، مبلغ یک‌میلیارد تومان جهت تکمیل استخر دانش آموزی آموزش‌وپرورش این شهرستان اختصاص یافت.

فلاح افزود: طی نامه‌ای از سوی رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور مبلغ تامین اعتبار شده  به مرکز استان ابلاغ و نسبت به فعال نمودن ادامه احداث استخر دانش آموزی تأکید شده است.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.