Skip to Content

معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی ‏راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت:

پروژه‌های بخش درمان میبد با توجه به مقتضیات و شرایط مالی در اولویت انجام تعهدات قرار می‌گیرد


معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی ‏راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت گفت: پروژه‌های بخش درمان میبد با توجه به مقتضیات و شرایط مالی در اولویت انجام تعهدات قرار می‌گیرد.

به گزارش میبدخبر، معاون توسعه مدیریت و منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در سفر میبد اظهارداشت:  ویژگی برجسته ای استان یزد نسبت به سایر مناطق کشور حضور خیرین و مشارکت بسیار خوب آن ها در فعالیت های حوزه بهداشت و درمان است.

سید کامل تقوی نژاد، تصریح کرد: هدف اصلی این سفر بررسی وبازدید از روند توسعه و بازسازی است که در حال حاضر 11 بیمارستان در استان یزد وجود دارد که بیشتر آن ها جایگزین و یا در حال بازسازی هستند که خوشبختانه روند پیشرفت فیزیکی خوبی را داشتند.

وی اذعان داشت: اگر منابع وازتخانه، دانشگاه و خیرین کنار هم قرار بگیرد قطعا روند فعالیت دو چندان و مردم زودتر می توانند از خدمات درمانی بهره مند شود.

وزارت بهداشت تاکنون هر جا تعهدی را داشته این تعهد را عمل کرده است که در بحث پروژه های بهداشت که 167 پروژه بوده تاکنون 50 درصد آن به طور کامل به بهره داری رسیده است برای بیمارستان های استان یزد نیز دولت هر تعهدی را که داده است به آن عمل خواهد کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی ‏راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت با بیان اینکه وزارت بهداشت به تعهدات این وزارتخانه عمل کرده، گفت: پروژه‌های بخش درمان میبد نیز با توجه به مقتضیات و شرایط مالی در اولویت انجام تعهدات قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.