Skip to Content


پرسنل شرکت کاشی عمارت به کمپین عشاق محمد (ص) پیوستند+ گزارش تصویری


پرسنل بخش های مختلف شرکت کاشی عمارت میبد به کمپین "عشاق محمد (ص)" پیوستند.

به گزارش میبدخبر: پرسنل بخش های مختلف شرکت کاشی عمارت میبد به کمپین "عشاق محمد (ص)" پیوستند.

«من عاشق محمد(ص) هستم»؛ این حرف دل میلیاردها مسلمان است که پس از اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام، در قالب عکس و پوستر به زبان آمده تا توجه سراسر فضای مجازی را به خود جلب کند.

توهین به «عشق» بیش از یک میلیارد انسان، اتفاق کوچکی نیست که بشود به سادگی از کنار آن گذشت. جز انسانهایی که خودخواهیهای مدرن موجب شده تا از نزاکت درک مفهوم عشق آنهم به وجودی بلندمرتبه چون پیامبر رحمت محروم باشند، از هیچ جماعت و انسان دیگری نمی توان انتظار داشت تا با تمسخر به این عشق جهانی میلیاردها انسان در طول تاریخ، توهین کنند.

این رفتار از آنهایی که ادعای تجدد دارند آنقدر ناراحت کننده هست که مسلمانان جهان را به تکاپو بیاندازد تا فریاد بزنند «ما عاشق محمد(ص) هستیم»، شما بخاطر خودخواهیتان به عشق ما مسلمانان توهین کرده اید.

 

رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 3.2 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.