Skip to Content


پرداخت بیش از 800 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان میبدی


۸۸۸ میلیون تومان وام اشتغال در ۶ ماهه نخست امسال به ۱۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میبد از محل منابع بانکی و امدادی پرداخت شد.

به گزارش میبدخبر،  رئیس کمیته امداد شهرستان میبد بابیان اینکه توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهم‌ترین اهداف این نهاد است گفت: فراهم‌سازی زمینه لازم برای ایجاد اشتغال پایدار از وابستگی مددجویان به کمیته امداد کاسته است.

وی افزود: هم‌اکنون ۳۵۹ خانوار تحت حمایت طرح‌های خودکفایی کمیته امداد هستند، مددجویان تحت حمایت با دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی و همچنین فراگیری آموزش‌های لازم در این زمینه به استقلال اقتصادی و خودکفایی رسیده و به‌تدریج از چرخه حمایتی این نهاد خارج می‌شوند .

 حسین زین‌الدینی گفت: کمیته امداد شهرستان میبد در شش‌ماهه نخست سال ۹۸ به هزار و ۳۹۱ خانوار تحت حمایت با جمعیت دو هزار و ۴۱۸ نفر و ۳۶۵ نیازمند غیر تحت حمایت خدمات ارائه کرده است. 

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد یزد، زین‌الدینی در ادامه با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه ضروری به مددجویان تحت حمایت، افزود: ۳۷۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه ضروری در شش‌ماهه نخست سال جاری برای رفع بخشی از مشکلات زندگی مددجویان تحت حمایت به ۶۸ خانواده متقاضی اعطا شد.

ایرنا

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.